Головна | Реєстрація | Вхід  18.09.2024 Середа 06:18 |Ви увійшли як Гість Вітаємо Вас,  Ви перебуваєте в групі "Гости" | RSS
Головна » 2016 » Лютий » 23 » Україна опинилася на 130 місці у рейтингу сприйняття корупції, Росія - на 119-му
11:18
Україна опинилася на 130 місці у рейтингу сприйняття корупції, Росія - на 119-му

За рік Україні вдалося заробити лише один додатковий бал за результатами світового Індексу сприйняття корупції CPI.  

"Колегами" України за антикорупційним індексом є Іран, Камерун, Непал, Нікарагуа і Парагвай / Фото УНІАН

На сьогодні індекс CPI країни складає 27 балів зі 100 можливих, що лише на 1 бал більше, ніж минулого року, йдеться на сайті Transparency International. 

У всесвітньому рейтингу Україна посідає 130 місце зі 168 позицій. Минулого року країна була на 142-му місці зі 175 позицій.

Здійснити незначне зростання індексу Україні вдалося завдяки збільшенню суспільного осуду корупціонерів, створенню антикорупційних органів та появі руху викривачів корупції. 

"Влада дійсно зробила низку позитивних кроків у бік створення законодавства щодо важливих антикорупційних органів, але зволікає із його імплементацією. Окремим болючим питанням залишається намагання представників влади особисто контролювати обрання керівництва цих органів", - йдеться у повідомленні.

Трійкою лідерів у найвідомішому світовому антикорупційному рейтингу CPI 2015 року є Данія, Фінляндія та Швеція із 91, 90 і 89 балами відповідно. Найкорупційнішими країнами світу є Північна Корея та Сомалі із 8 балами. "Колегами" України за ганебним антикорупційним індексом 27 балів є Іран, Камерун, Непал, Нікарагуа і Парагвай.

Російська Федерація у цьому рейтингу посіла 119 місце.

 

имог ЄС стосовно виконання Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України повною мірою.

 

Також депутати підтримали проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про прокуратуру» щодо забезпечення прозорості в організації діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з метою виконання рекомендацій Міжнародного валютного фонду».

Документ удосконалює правові засади організації діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, забезпечення прозорості в діяльності конкурсних комісій з призначення на адміністративні посади та посади прокурорів у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Прийняття Закону забезпечить виконання рекомендацій Міжнародного валютного фонду і Європейської ккомісії.

 

Переглядів: 275 | Додав: Администратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]